Promotion Plus

Firma Promotion Plus z siedzibą w Warszawie istnieje na rynku druków bezadresowych od 2006 roku. Aby rozszerzyć teren działalności oraz aby ułatwić kontakt naszym klientom w 2010 roku otworzyliśmy drugi oddział w Trójmieście. Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie stworzyliśmy realną alternatywę dla firm zainteresowanych usługami marketingu bezpośredniego.

Zajmujemy się profesjonalnym rozprowadzaniem materiałów reklamowych do każdego Waszego stałego bądź potencjalnego Klienta na terenie całego kraju. Gwarantujemy, co najmniej 96% skuteczności realizacji zlecenia. Kluczem do przeprowadzenia efektywnej dystrybucji jest jej właściwe zaplanowanie. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując kompleksową współpracę na najwyższym poziomie od projektu, druk po dystrybucję.

Nasza praca to nasza pasja! Misją firmy jest to, aby zapewnić pewność i spokój naszym Klientom, iż zlecenie zostanie wykonane rzetelnie. Pragniemy to osiągnąć poprzez najwyższą jakość usług, dzięki wyjątkowemu zespołowi pracowników oraz procedurom, według których działamy. Widzimy skutek naszych działań, mamy wiele energii i pomysłów, którymi chcielibyśmy podzielić się również z Państwem. Wizytówką naszej Firmy, wystawianą każdego dnia, jest ogromne zadowolenie Klientów ze współpracy i satysfakcja z wysokiej jakości przeprowadzonych akcji.

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ I POROFESJONALIZM W DZIAŁANIU!

Zapraszamy do współpracy,

Promotion Plus

ORGANIZACJA FIRMY

ORGANIZACJA FIRMY ORAZ EFEKTYWNA LOGISTYKA

Dysponujemy własnym zapleczem logistycznym umożliwiającym zaplanowanie i przeprowadzenie akcji reklamowej, od początku do końca.

Gwarantujemy, co najmniej 96% skuteczności realizacji zlecenia. Bazujemy na bardzo dobrze zorganizowanej sieci dystrybucji bezpośredniej, własnych bazach adresowych, a także na doświadczeniach z przeprowadzanych dotychczas projektów. Obszary, na których obywa się kolportaż, podzielone zostały na sektory, czyli obszary dystrybucyjne, które mierzone są w oparciu o liczbę gospodarstw domowych.

Czytaj więcej: ORGANIZACJA FIRMY

DOSTARCZAMY MATERIAŁY REKLAMOWE DO MIEJSCA DOCELOWEGO

Jednym ze sposobów organizacji dystrybucji jaką możemy Państwu zaoferować jest dystrybucja bezadresowa.

Polega na dostarczaniu „materiałów reklamowych” do domostw na terenie wybranego miasta lub województwa. Działamy w oparciu o własną bazę adresową pozwalająca określić rzeczywistą ilość mieszkań na danym obszarze dystrybucji lub bazę otrzymaną od klienta.

Oferujemy również dystrybucję selektywną- zleceniodawca określa wówczas obszar kolportażu ze względu na dzielnicę czy ulicę. Pozwala to Państwu obniżyć koszty dystrybucji i lepiej wykorzystać nakład materiału reklamowego.

Materiał kolportowany pozostawiamy, według życzenia klienta, w jeden z następujących sposobów:

  • w woreczkach foliowych na klamce;
  • z użyciem „gumek recepturek” na klamce;
  • do skrzynek pocztowych (euroskrzynek)
  • lub w innych wyznaczonych do tego celu miejscach.

PRZEPROWADZAMY BEZPOŚREDNIE ROZDAWNICTWO MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH (tzw. rozdawka)

Materiał reklamowy przekazywany jest przez kolporterów/hostessy i promotorów wybranym odbiorcom w najbardziej uczęszczanych punktach miastach lub innych uzgodnionych lokalizacjach:

  • do rąk odbiorców w centrach handlowych,
  • centrach miast lub w punktach największego natężenia ruchu pieszego: główne ulice, "deptaki", place, targi, imprezy zorganizowane,
  • w punktach największego natężenia ruchu kołowego: główne skrzyżowania, przystanki komunikacji miejskiej, dworce PKP i PKS.

DOSTARCZAMY MATERIAŁY REKLAMOWE DO FIRM I INSTYTUCJI

Proponujemy również skuteczny sposób kolportażu bezpośredniego bezadresowych materiałów reklamowych do podmiotów gospodarczych, który polega na dostarczaniu materiału reklamowego do wybranych firm, instytucji, urzędów, według własnej lub klienta bazy adresowej za potwierdzeniem odbioru (potwierdzenie może być pieczątką wraz z podpisem lub wizytówką)

 

ZAMÓWIENIA NIESTANDARTOWE

Dystrybucja wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych, według indywidualnych potrzeb Klienta.